Personel

Ahmet Bülent Gül

Öğr. Gör.

Müdür

Domaniç Meslek Yüksekokulu
Bankacılık ve Sigortacılık
0 (274) 265 20 31
abulent.gul@dpu.edu.tr

İlker Vural

Öğr. Gör.

MüdürYardımcısı

Domaniç Meslek Yüksekokulu
Bilgi Yönetimi
0 (274) 6613893 (115)
ilker.vural@dpu.edu.tr

Okan Mete

Öğr. Gör.

Müdür Yardımcısı

Domaniç Meslek Yüksekokulu
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
0 (274) 6613893 (113)
okan.mete@dpu.edu.tr

Türkmen Kalkan

Öğr. Gör.

Büro Yönetimi ve Yönetici asistanlığı Böl.Bşk.

Domaniç Meslek Yüksekokulu
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
0 (274) 265 20 31
turkmen.kalkan@dpu.edu.tr

Yasemin Durmaz

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Meslek Yüksekokulu
Lojistik
0 (274) 265 20 31
yasemin.durmaz@dpu.edu.tr

Filiz Yüksel

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Meslek Yüksekokulu
Bankacılık ve Sigortacılık
0 (274) 265 20 31
filiz.yuksel@dpu.edu.tr

Salih Aytemur

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Meslek Yüksekokulu
Bilgi Yönetimi
0 (274) 661 38 93 (124)
salih.aytemur@dpu.edu.tr

Vural Akar

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Meslek Yüksekokulu
0 (274) 661 38 93 (123)
vural.akar@dpu.edu.tr

Esra Uyar

0 (274) 265 20 31
esra.uyar@dpu.edu.tr

Ramazan Baş

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Meslek Yüksekokulu
Bankacılık ve Sigortacılık
0 (274) 661 38 93 (124)
ramazan.bas@dpu.edu.tr

Ali Gezer

Yüksekokul Sekreteri

Yüksekokul Sekreteri

Domaniç Meslek Yüksekokulu
0 (274) 6613892 (114)
ali.gezer@dpu.edu.tr

Sadık Esen

Bilgisayar İşletmeni

İdari İşler

Domaniç Meslek Yüksekokulu
0 (274)661 38 92 (128)
sadik.esen@dpu.edu.tr

İsmail Özbey

Bilgisayar İşletmeni

Öğrenci İşleri

Domaniç Meslek Yüksekokulu
0 (274) 661 38 92 (127)
ismail.ozbey@dpu.edu.tr

İsmail Kaya

Memur

Mutemet

Domaniç Meslek Yüksekokulu
0 (274) 661 3892 (126)
ismail_kaya@dpu.edu.tr

Ramazan Yılmaz

Memur

Koruma ve güvenlik görevlisi

Domaniç Meslek Yüksekokulu
0 (274) 265 20 31
ramazan.yilmaz@dpu.edu.tr

Üzeyir Yurdusev

Memur

Hizmetli

Domaniç Meslek Yüksekokulu
0 (274) 6613892 (129)
uzeyir.yurdusev@dpu.edu.tr

 

Son Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2017, Çarşamba