Personel

Ahmet Bülent Gül

Öğr. Gör.

Müdür

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
Bankacılık ve Sigortacılık
0 (274) 265 20 31
abulent.gul@dpu.edu.tr

İlker Vural

Öğr. Gör.

MüdürYardımcısı

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
Bilgi Yönetimi
0 (274) 6613893 (115)
ilker.vural@dpu.edu.tr

Yasemin Durmaz

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
Lojistik
0 (274) 265 20 31
yasemin.durmaz@dpu.edu.tr

Filiz Yüksel

Dr. Öğr. Üyesi

Öğretim Üyesi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
Bankacılık ve Sigortacılık
0 (274) 265 20 31
filiz.yuksel@dpu.edu.tr

Salih Aytemur

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
Bilgi Yönetimi
0 (274) 661 38 93 (124)
salih.aytemur@dpu.edu.tr

Vural Akar

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
İnsan Kaynakları Yönetimi
0 (274) 661 38 93 (123)
vural.akar@dpu.edu.tr

Esra Uyar

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
İnsan Kaynakları Yönetimi
0 (274) 265 20 31
esra.uyar@dpu.edu.tr

Ramazan Baş

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
Bankacılık ve Sigortacılık
0 (274) 661 38 93 (126)
ramazan.bas@dpu.edu.tr

Ali Kosat

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
İnsan Kaynakları Yönetimi
0 (274) 661 38 93 (123)
ali.kosat@dpu.edu.tr

Ali Gezer

Yüksekokul Sekreteri

Yüksekokul Sekreteri

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
0 (274) 6613892 (114)
ali.gezer@dpu.edu.tr

Sadık Esen

Bilgisayar İşletmeni

İdari İşler

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
0 (274)661 38 92 (128)
sadik.esen@dpu.edu.tr

İsmail Özbey

Bilgisayar İşletmeni

Öğrenci İşleri

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
0 (274) 661 38 92 (127)
ismail.ozbey@dpu.edu.tr

Ramazan Yılmaz

Memur

Koruma ve güvenlik görevlisi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
0 (274) 265 20 31
ramazan.yilmaz@dpu.edu.tr

Üzeyir Yurdusev

Memur

Hizmetli

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
0 (274) 6613892 (129)
uzeyir.yurdusev@dpu.edu.tr

 

Son Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, Cuma