Personel

Türkmen Kalkan

Öğr. Gör.

Müdür

Emet Meslek Yüksekokulu
Sağlık Kurumları İşletmeciliği
0 (274) 443 (5300)
turkmen.kalkan@dpu.edu.tr

Ali Kosat

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
İnsan Kaynakları Yönetimi
0 (274) 443 (5360)
ali.kosat@dpu.edu.tr

Ahmet Bülent Gül

Öğr. Gör.

Müdür

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
Bankacılık ve Sigortacılık
abulent.gul@dpu.edu.tr

İlker Vural

Öğr. Gör.

Sürekli Eğitim Merkezi- Müdür YRD.

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
Bilgi Yönetimi
ilker.vural@dpu.edu.tr
Çalışma Alanları: Yöneylem Araştırması, İleri Excel, Matematik- Geometri, SAP MM-PP-SD Kullanıcı Eğitmeni

Yasemin Durmaz

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
Lojistik
yasemin.durmaz@dpu.edu.tr

Filiz Yüksel

Dr. Öğr. Üyesi

Öğretim Üyesi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
Bankacılık ve Sigortacılık
filiz.yuksel@dpu.edu.tr

Salih Aytemur

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
Bilgi Yönetimi
salih.aytemur@dpu.edu.tr

Vural Akar

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
Sosyal Güvenlik
0 (274) 443 (5361)
vural.akar@dpu.edu.tr

Esra Uyar

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
Sosyal Güvenlik
esra.uyar@dpu.edu.tr

Ramazan Baş

Öğr. Gör.

Öğretim Görevlisi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
Bankacılık ve Sigortacılık
0 (274) 443 (5330)
ramazan.bas@dpu.edu.tr

Ali Gezer

Yüksekokul Sekreteri

Yüksekokul Sekreteri

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
ali.gezer@dpu.edu.tr

Sadık Esen

Bilgisayar İşletmeni

İdari İşler

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
sadik.esen@dpu.edu.tr

İsmail Özbey

Bilgisayar İşletmeni

Öğrenci İşleri

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
ismail.ozbey@dpu.edu.tr

Ramazan Yılmaz

Memur

Koruma ve güvenlik görevlisi

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
ramazan.yilmaz@dpu.edu.tr

Üzeyir Yurdusev

Memur

Hizmetli

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu
uzeyir.yurdusev@dpu.edu.tr

 

Son Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, Çarşamba